I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

ROZMERDANY DWÓR

Szkolny Klub Wolontariatu kolejny raz zorganizował akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia ROZMERDANY DWÓR.

W zbiórce dla zwierząt wzięło udział kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły. Kotom i psom, którymi opiekuje się stowarzyszenie, sprezentowaliśmy karmę, zabawki, pieluchy i koce – tak bardzo potrzebne o tej porze roku.

Osoby, które nie zdążyły przyłączyć się do akcji mogą wesprzeć zwierzęta poprzez media społecznościowe. To proste – polubcie i udostępnijcie znajomym stronę:

https://www.facebook.com/pages/category/non-profit/Stowarzyszenie-Rozmerdany-Dw%C3%B3r-104886284806819/

Nasi „bracia mniejsi” czekają na Waszą pomoc!

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści