I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

ROZPISANI

Weronika Brzęczkowska i Maja Wesołek uczennice klasy 3B organizują projekt ,,Rozpisani" w ramach olimpiady "Zwolnieni Z Teorii".

Weronika i Maja swój projekt będą realizowały w roku szkolnym 2022/2023 przy współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną i Biurem Wystaw Artystycznych w Sieradzu. Honorowym patronatem projektu będzie również Burmistrz Warty.

Uczennice podkreślają, że głównym celem projektu jest zachęcenie młodzieży do rozwijania swojej piśmienniczej pasji oraz rozwoju bogactwa językowego, nie tylko języka polskiego.  W ramach  przedsięwzięcia organizowane będą różnego rodzaju konkursy. Konkursy planowane są na okres jesienny, zimowo-świąteczny oraz walentynkowy. Uczniowie, którzy nie zechcą wziąć udziału w konkursach, ale zapragną podzielić się swoją twórczością, mogą odwiedzić i śledzić profil dziewczyn  na  Instagramie: IG:rozpisani2022.

Autorkom projektu życzymy owocnej pracy:)

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kończymy naszą roczną przygodę z programem „Szkoła Myślenia Pozytywnego”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści