I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Sieradzkie Dni Kariery Zawodowej

W ramach Sieradzkich Dni Kariery Zawodowej  w dniu 20.X. 2022r. odbyło się w naszej szkole  spotkanie informacyjne z przedstawicielami Zakładu Karnego w Sieradzu.

Spotkanie zostało  zorganizowane w ramach współpracy z  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Sieradzu. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas czwartych. Prowadzący spotkanie pan Waldemar Zaborowski i pan Bartosz Bąk  zapoznali uczniów ze specyfikę pracy w Służbie Więziennej. Podczas spotkania było wiele pytań, z których żadne nie pozostało bez odpowiedzi.

Zainteresowani pracą w jednostkach penitencjarnych województwa łódzkiego mogą się kontaktować  w sprawie naboru pod numerem 505-164-998; zaś w sprawie naboru do ZK w Sieradzu 43 8270611. Do korzystania z indywidualnych porad dotyczących planowania kariery zawodowej zapraszają również doradcy zawodowi z CIiPKZ Oddział w Sieradzu. Wszelkie informacji można uzyskać pod numerem telefonu 43 8228184.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kończymy naszą roczną przygodę z programem „Szkoła Myślenia Pozytywnego”.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści