I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Szkolny Klub Wolontariatu na Święta

W grudniu członkowie klubu zainicjowali i wspierali wiele akcji charytatywnych.
Już w listopadzie nakręcili film z instruktażem, jak w prosty sposób przekształcić pudełko po butach w piękne opakowanie świąteczne. Do tych pudełek uczniowie zapakowali słodycze i prezenty trafiły do pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Sieradzu. Najciekawsze prezentujemy w galerii:)

SKW aktywnie włączył się do akcji Młodzieżowej Rady Miasta na rzecz domu dziecka. Młodzież licznie przynosiła zabawki, gry, słodycze i artykuły piśmiennicze.

Przed świętami wspieraliśmy też akcję na rzecz małej Jagódki Michalak. Zebrane fundusze i nakrętki przekazaliśmy fundacji „Siepomaga”.

Przypominamy, że w dalszym ciągu bierzemy udział w akcji „Zbieram to w szkole” – do końca maja czekamy na zużyte baterie, telefony, tablety, zegarki tarczowe, żółte monety (grosze), złom złoty i srebrny, plastikowe nakrętki.

DZIĘKUJEMY za Waszą serdeczną POMOC!

Na Święta życzymy WAM MIŁOŚCI!!!

Szkolny Klub Wolontariatu

Inne komunikaty i ogłoszenia

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści