I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Weihnachten 2021

W dniu 15.12.2021 przeprowadziliśmy ogólnoszkolny quiz sprawdzający znajomość zwyczajów bożonarodzeniowych i zagadnień krajoznawczo-kulturowych, związanych ze świętami Bożego Narodzenia, w krajach niemieckojęzycznych.

Do quizu przystąpiło 20 dwuosobowych drużyn z całej szkoły. Największą liczbę punktów uzyskała drużyna z klasy 3e, w składzie Julia Szafarz i Anna Kuśnierz. Gratulujemy!

Uczniowie naszej szkoły mieli również możliwość, wzięcia udziału,w konkursie na najlepsze wykonanie świątecznej piosenki „In der Weihnachtsbäckerei”. Zwyciężył zespół z klasy 2a w składzie Dominika Konewka, Hanna Putyńska, Zofia Stefaniak, Wiktoria Siwczak, Patrycja Wawrzyniak oraz Michalina Wieczorek.

W ramach tego samego konkursu uczeń Kacper Augustyniak z kl. 3e otrzymał wyróżnienie za najlepszy —> teledysk <— do konkursowego utworu, natomiast uczennica klasy 1b Lena Olejnik, która wykonała piosenkę wraz z tatą, otrzymała wyróżnienie za promowania języka niemieckiego

Inne komunikaty i ogłoszenia

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY:)

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „no backpack day”, czyli dzień w którym przyszliśmy do szkoły z zamiennikami zwykłych plecaków, przerwy umiliła nam muzyka.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści