I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu już za nami

Uczniowie klasy 2c uczestniczyli w konferencji „Dzień Bezpiecznego Internetu. Łódzkie 2022", organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, na której omawiano m.in. temat cyberprzestępczości oraz bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych.

Dzięki aktywnemu udziałowi w tym wydarzeniu, uczniowie zostali zaproszeni do Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi na spektakl „Kruk z Tower”.

„Kruk z Tower” to opowieść o samotności, wielkim problemie współczesnego świata.

W spektaklu pokazano zagrożenia, jakie niesie ucieczka w wirtualny świat i zawieranie znajomości na portalach społecznościowych.

Po obejrzeniu spektaklu nasuwa się refleksja – nie można zbudować prawdziwych relacji z drugim człowiekiem bez realnego kontaktu z nim.

 

 

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści