I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Wstępna lista uczniów aplikujących w rekrutacji uzupełniającej w ramach projektu Młodzi dla ziemi-Ziemia dla młodych! Wspólnie zawalczmy o lepsze jutro”

Komisja rekrutacyjna na posiedzeniu w dn. 16 marca 2022r., po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń, które napłynęły terminowo w rekrutacji uzupełniającej, wstępnie kwalifikuje do mobilności następujących uczniów:

Wstępna lista uczniów zakwalifikowanych do drugiej mobilności – rekrutacja uzupełniająca

Dla projektu pt. „Młodzi dla ziemi-Ziemia dla młodych! Wspólnie zawalczmy o lepsze jutro” o numerze 2020-1-PMU-3275 realizowanego w ramach działania „Ponadnarodowa mobilność uczniów” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014- 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

1. Dróżdż Weronika 2a 53p.
2. Kubiak Zuzanna 2a 53p.
Rezerwa
1. Małuszyński Kamil 3e 51p.
2. Opora Julia 3c 50p.

 

Odwołanie od decyzji komisji składa się w terminie do 17.03.2022r. do godziny 12:00 do Dyrektora Szkoły na piśmie, wskazując w nim niezgodności co do końcowej oceny formularza zgłoszeniowego lub w zakresie procedury rekrutacyjnej. Dyrektor rozpatruje odwołania i wyda decyzję o ich uwzględnieniu lub odrzuceniu w dniu 17.03.2022r. do godziny 15:00.

W przypadku, kiedy po ponownym przeliczeniu punktów Kandydat uzyska inną liczbę punktów niż po weryfikacji formularza za pierwszym razem Komisja publikuje w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły zaktualizowaną, ostateczną  listę rankingową oraz listę rezerwową, co musi nastąpić w dniu 17.03.2022r. roku do godziny 15:30.

Inne komunikaty i ogłoszenia

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY:)

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował „no backpack day”, czyli dzień w którym przyszliśmy do szkoły z zamiennikami zwykłych plecaków, przerwy umiliła nam muzyka.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści