I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Wystawa „Okruchy codzienności”

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Okruchy codzienności”. zorganizowanej przez Łódzki Dom Kultury, dzięki współpracy z BWA w Sieradzu.
W dniu 18 marca 2022 r. o godzinie 18.00 w siedzibie Łódzkiego Domu Kultury, (GALERIA imaginarium/ Łódź, ul. Traugutta 18) Więcej informacji na stronie: https://bwasieradz.pl/…/wystawa-okruchy-codziennosci…/.
Informację o otwarciu i wystawie można również przeczytać na stronie ŁDK w Łodzi: https://www.ldk.lodz.pl/…/wystawa-okruchy-codziennosci….

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści