I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

21 czerwca uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek kończący rok szkolny 2023/2024. Tym samym młodzież rozpoczęła długo wyczekiwane wakacje.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów przez panią dyrektor Jowitę Królikowską. W swoim przemówieniu  Pani Dyrektor podkreśliła, jak ważny i owocny był mijający rok szkolny, dziękując nauczycielom za ich zaangażowanie oraz uczniom za ich wysiłek i osiągnięcia. Wyrazy uznania skierowała również do rodziców za wsparcie swoich dzieci oraz współpracę ze szkołą.

Podczas uroczystości głos zabrał  przewodniczący Rady Rodziców pan Zbigniew KĘSIAK, dziękując za zaangażowanie nauczycieli w proces nauczania i wychowania uczniów oraz życząc udanego wypoczynku.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jacek Gonera wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom złożył życzenia udanego, bezpiecznego wypoczynku oraz powrotu do szkoły z nową energią i zapałem.

 

Następnie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów. Uczniowie zostali nagrodzeni za wybitne wyniki w nauce, zaangażowanie społeczne oraz sukcesy sportowe.

 

Podziękowania zostały złożone  rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Na zakończenie akademii odbył się krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły.

 

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku oraz powrotu z nową energią i zapałem na kolejny rok szkolny.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Lista osób zakwalifikowanych do projektu „MŁODZI TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ. ZADBAJMY O ICH DOBROSTAN”

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści