I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

SUKCESY NASZEGO PASJONATA PRZYRODY

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 1c Maksymilian Markiewicz, uzyskał tytuł finalisty XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

W tym roku, wyjątkowo, zawody centralnego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej odbywały się w miejscowości Jedlnia-Letnisko, w otoczeniu pięknej puszczy Kozienickiej. Organizatorzy tak, jak w latach poprzednich, dołożyli wszelkich starań, aby uczestnicy zawodów, mimo bogatego programu, mieli również chwile relaksu.

Kadra ekspertów, od lat przygotowująca to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w dziedzinie edukacji ekologicznej w Polsce, z ogromną satysfakcją oceniała poziom wiedzy i zaangażowania młodzieży, która swym działaniem przyczyni się do przekazania zasobów naszej cennej przyrody przyszłym pokoleniom.

Te sukcesy dają Maksymilianowi możliwość korzystania z szeregu uprawnień do ulg w postępowaniu kwalifikacyjnym na liczne kierunki studiów stacjonarnych.

Warto też przypomnieć, że finaliści i laureaci centralnego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej mają możliwość aplikacji na wakacyjne, sierpniowe warsztaty naukowe Wioski Olimpijskiej.

W miniony poniedziałek, 17 czerwca br. Maksymilian Markiewicz i Dawid Jankowski mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród dla laureatów wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Uroczystość odbyła się w pięknym ośrodku Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, który zlokalizowany jest w Lesie Łagiewnickim w Łodzi.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Lista osób zakwalifikowanych do projektu „MŁODZI TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ. ZADBAJMY O ICH DOBROSTAN”

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści