I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Szkoła Letnia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

W ubiegłym tygodniu Julia Gonera i Iga Jadwiszczak uczennice klasy IIIc uczestniczyły w Szkole Letniej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi .
Dziewczyny wzięły udział w różnego rodzaju ciekawych zajęciach: badaniach laboratoryjnych, w warsztatach z cewnikowania, badaniach per rectum, laparoskopii, zajęciach z szycia oraz zajęciach ze stomatologii. Uczestniczyły także w oględzinach prowizorycznego miejsca zbrodni i wraz z całą grupą wzięły udział w wypadku symulowanym, który był punktem kulminacyjnym Ogólnopolskich Zawodów Symulacyjnych Uczelni Medycznych SimChallenge2024. Ponadto, wysłuchały wykładu profesor Katarzyny Taran pt. „Medycyna Przyszłości”.

Dziewczyny w trakcie tych pięciu dni, jak same przyznają, nauczyły się wielu rzeczy, a także spotkały niesamowite osoby. Codziennie poszerzały swoją wiedzę i nabywały nowe umiejętności. Pobyt w szkole letniej wspominają bardzo dobrze.

Inne komunikaty i ogłoszenia

Lista osób zakwalifikowanych do projektu „MŁODZI TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ. ZADBAJMY O ICH DOBROSTAN”

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

 

 

RODO


 

Narodowy


 

 

 

 

 

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści