I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

ZAPROSZENIE!!!

Zapraszamy do odsłuchania podcastu dwójki naszych uczennic: Oriany Stasiak i Wiktorii Lisowskiej w projekcie „Wysłuchaj mnie!”, który realizowany jest w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Autorki projektu zapraszają serdecznie na premierę podcastu, która odbędzie się na ich kanale na Youtube: „Wysłuchaj mnie!” już 07.03.2023r.
W ich podcaście będą występować specjaliści, którzy pracują na co dzień z osobami z Zespołem Downa i nie tylko.
Zapraszamy  do odsłuchania oraz na Instagrama projektu @_wysluchaj_mnie.
Autorki projektu

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści