I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

II miejsce „Jagiellończyka” w Konkursie Policyjnym

2 marca nasi uczniowie: Paulina Janas 2c, Pola Stefaniuk 1a, Maciej Łuczak 3d i Jakub Ubycha 3d zajęli 2 miejsce w konkursie "O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi" w którym rywalizowało 6 szkół ponadpodstawowych z powiatu sieradzkiego

Konkurs składał się z testu wiedzy ogólnej i testu sprawnościowego. W konkursie nasza szkoła brała udział po raz pierwszy i zabrakło nam jednego punktu do wygranej.

Gratulacje!!!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści