I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Angielski i słownictwo techniczne

Biegłością w zakresie posługiwania się językiem angielskim oraz słownictwem technicznym wykazało się sześcioro uczniów Naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do finałów III Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi dla Szkół Średnich.

Mateusz Nawrocki IIIe i Patryk Augustyniak IIIeg, Anna Kuśnierz IIIe , Geralt Wawrzynkiewicz-Raźny IIIeg, i Witold Ciach III e oraz Sebastian Płuciennik IIa w najbliższy piątek tj. 08 kwietnia 2022r. wezmą udział w etapie finałowym tej olimpiady.

Gratulujemy serdecznie i mocno zaciskamy kciuki!

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści