I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Światowy Dzień Zdrowia * 7 kwietnia 2022 * „Nasza planeta, nasze życie”

Pandemia koronawirusa, zanieczyszczenia środowiska, szerzące się choroby, takie jak rak, astma, choroby serca - ze względu na te czynniki Światowy Dzień Zdrowia 2022 skupia globalną uwagę na pilnych działaniach niezbędnych do utrzymania zdrowia ludzi i planety.

WHO szacuje, że każdego roku ponad 13 milionów zgonów na całym Świecie jest spowodowanych przyczynami środowiskowymi, których można uniknąć. obejmuje to kryzys klimatyczny jako największe zagrożenie dla zdrowia ludzkości. Kryzys klimatyczny oznacza bowiem także kryzys zdrowotny. W związku z powyższym zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w obchodach Światowego Dnia Zdrowia oraz zapoznania się z materiałami edukacyjnymi zamieszczonymi poniżej.

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści