I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

,,Niemiecki z Üśmiechem”

Czworo uczniów naszej szkoły zorganizowało w tym roku projekt społeczny pod nazwą ,,Niemiecki z Üśmiechem" w ramach Olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii".

Tymon, Iga, Greta i Wiktoria pracowali nad tym, aby zachęcić młodych ludzi do nauki języka niemieckiego, poznawania kultury Niemiec i poszerzania swojej wiedzy na temat perspektyw i możliwości, jakie są w zasięgu każdego, kto chce po nie sięgać. Na zakończenie projektu przeprowadzili w naszym liceum konkurs z zakresu wiedzy, jaką przekazali. Oto jego zwycięzcy:
1. Małgorzata Sieradzka 1c
2. Kinga Jurek 2a
3. Karolina Marczewska 3bg

Inne komunikaty i ogłoszenia

WAKACJE!!!

Nadszedł czas długo wyczekiwanego odpoczynku, zaczęły się wakacje.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły życzymy by, były one pogodne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia, odkrywajcie nowe miejsca, i przeżywajcie nowe przygody. Dobrze się bawcie, gdziekolwiek będziecie, na piaszczystych plażach, w górach, nad jeziorami, w mieście, czy na wsi.
Ufamy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i z nową porcją sił do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

 

 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści