PROJEKT- „Młodzi to nasza przyszłość. Zadbajmy o ich dobrostan!”

Z dumą informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu przystąpiło do realizacji projektu „Młodzi to nasza przyszłość. Zadbajmy o ich dobrostan!”

Inicjatywa realizowana jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Kwota dofinansowania wynosi 214 173, 83 PLN (82,52% pochodzi z budżetu środków europejskich i 17,48% ze środków budżetu krajowego).
Celem projektu jest:
– podniesienie pewności siebie i poczucia własnej wartości poprzez udział w wyzwaniach sportowych i działaniach na rzecz społeczności lokalnej,
– zapewnienie równych szans rozwoju dla uczniów o mniejszych szansach edukacyjnych,
– umiędzynarodowienie działań szkoły poprzez współpracę międzynarodową i promocję idei europejskich.
Wsparcie projektowe przeznaczone jest dla 20 uczniów i 6 nauczycieli. Mobilności zaplanowano do Grecji, Hiszpanii i na Malcie.

REGULAMIN  REKRUTACJI  NAUCZYCIELI

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY  NAUCZYCIELA