I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

PROGRAMY EDUKACYJNE – PROMOCJA ZDROWIA

W ramach projektu “Promocja zdrowia” podjęliśmy działania, które cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży, dlatego zamierzamy wziąć udział w kolejnych edycjach każdego z trzech realizowanych w bieżącym roku szkolnym programów. Prawie 98% młodzieży uznało te program za potrzebne.

Zachęcaliśmy uczestników zajęć do tego, aby zapoznali z założeniami i z treścią programów swoich bliskich oraz tych rówieśników, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w poszczególnych programach.

Program edukacyjny “WYBIERZ ŻYCIE – PIERWSZY KROK”

Program edukacyjny “ZNAMIĘ! ZNAM JE?”

Program edukacyjny “PODSTĘPNE WZW”

W tym roku szkolnym działaniami edukacyjnymi objęta była stosunkowo liczna grupa. W programie “Wybierz życie – pierwszy krok” uczestniczyły 4 klasy, zaś w programach “Znamię! Znam je?” oraz “Podstępne WZW” po 8 klas.

Inne komunikaty i ogłoszenia

SUKCES UCZNIÓW

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi ogłaszając, że sześciu naszych utalentowanych Uczniów właśnie otrzymało prestiżowe Stypendium dla Uzdolnionych Uczniów szkół prowadzonych przez powiat sieradzki!

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo

RODO 

Narodowy


#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Przejdź do treści