I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka
w Sieradzu

Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie – RUSZA WIELKI FINAŁ !!!

07 czerwca 2022r. o godzinie 9:00 ruszył finał konkursu Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie 5, organizowany przez REVAS - Business Simulation Games Joanna Andrzejewska, Klara Nowaczyk i Adam Brodziak wezmą udział w dwudniowym finale online, gdzie wraz z 24 zespołami z całej Polski powalczą o tytuł Najlepszego Wirtualnego Menedżera w swojej kategorii.
Jeżeli chcecie im kibicować, śledźcie profil Revas, (link) gdzie transmitowane będzie rozpoczęcie (7 czerwca, godz. 9:00) i zakończenie rozgrywek! (8 czerwca, godz. 15:30).
Za przedstawicieli naszego Liceum trzymamy kciuki i życzymy trafnych decyzji biznesowych!!!

Inne komunikaty i ogłoszenia

Kultywowanie tradycji świątecznych

Święta Wielkanocne obfitują w tradycje i zwyczaje ludowe, z których część jest wciąż żywo kultywowana. Wciąż jednak święcimy pokarmy, malujemy pisanki, zanosimy palemki do kościołów i oblewamy się wodą w Lany Poniedziałek. Niektóre zwyczaje i tradycje wielkanocne przetrwały do dzisiaj.

Czytaj więcej »

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW:)

W piątek 24 marca nasi uczniowie: Jakub Balcerzak (1e), Amelia Kuras (1c) oraz Kacper Rybka (4c) brali udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanych przez Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu.

Czytaj więcej »

Dziennik elektroniczny

Dokumenty szkolne

Katalog biblioteki

Aktywna tablica

Projekty zewnętrzne

Edukacyjna sieć antysmogowa

Projekt Meteo
#Szczepimysię

Załatwiaj swoje sprawy przez e-urząd skarbowy


 

Nasi Partnerzy:

Ministerstwo_Edukacjikuratorium-oswiatylogo_UWrlogo-pllogo_ullogo-epaslogo-erasmus-pl-2021sks-logoszkola-odkrywcow-talentowakcja-pajacykprojekt-z-klasaszkola_mistrzow_programowanialogo-etwinning
Powrót na początek strony
Przejdź do treści